noble securities logo
Jacek Borawski

Strzelam FOHa (17-marca)

fakty-opinie-hpotezy

 

Wig20 tygodniowy

wwee

Zawsze mawiam, może nie zawsze, ale często, że to co dzieje się w tygodniu, w którym zamykane są kontrakty terminowe i otwierane nowe, nie ma zbyt dużego znaczenia średnioterminowego, albo ma niezwykle rzadko takie znaczenie i jest elementem „umowy”, W minionym tygodniu indeks spadł o 0,7 pkt. czyli tyle co nic. Świeca doji sygnalizuje chwilowy potencjał z obu stron, który powienien przenieść się na kolejny tydzień

Wirtualna Polska

wpl

Niekończący się ruch boczny

 

TEXT

texxyt

Ale kanał

Genxone

Genxone

Cichy sygnał kupna, a gdzie głośne ?

Benefit Systems

Benefit s 23Moja największa porażka analityczna 2023 roku, wciąż w trendzie

 

Selvita

selvvita

Też konsolidacja tyle że po spadkach

 

Polimex

polimex

Jak wybije 4,57 w górę to będzie z górki. Chociaż „wzrosty” i „z górki” jakoś razem nie pasują. No to niech będą wzrosty i pod górkę.

 

 

Inter Cars

icar

Wykres nie należy do moich faworytów, bo to nie ten styl.

 

Huuuge

huuge

Jedne byki chcą wybić ważny opór 29,75 zł. ale niektóre są takie wredne, że nie chcą. W efekcie te wredne dominowały podczas piątkowej sesji

 

GPW

HGPW

Jak giełda w piętek w dół to GPW w dół. Czego nie rozumiecie?

 

Budimex

bdx

nawet jeśli byki nie zakończyło krótkoterminowego żywota, to patrząc na wykres candlevolume można się przestraszyć

 

CCC

ccc

Z perspektywy budowy struktur ciągle brakuje mi co najmniej jednego ekstremum ponad tym lutowym. Ale to, że mi brakuje nie oznacza, że kupno tu i teraz jest co najmniej bezpieczne.

 

Protektor

prt

To lutowe wybicie określiłbym jako typowy falstart, ale mimo tego byki dalej trzymają podniesione głowy choć byki to bardziej łby. Nawet widać łeb i po jednym rogu po bokach.

 

Mirbud

mrb

W końcu w bólach kurs „domalował” a raczej „zmęczył” piątą falę z minimalnym zasięgiem 10 zł. Choć widzę też strefę wzrostu nawet do 13. Jednocześnie niestety dostrzegam też nisko uformowanego szukacza szczytów „Czimę Ultimę”. Nie mogę się zdecydować  to może Rzucę monetą, ale nie mam jej pod ręką, więc może rzucę Monetem.

Impression, Sunrise (Impression, soleil levant), 1872. Found in the collection of the Musée Marmottan Monet, Paris. (Photo by Fine Art Images/Heritage Images/Getty Images)

 

Izostal

izostsal

Przymierzam się do nabycia, ale nie tu tylko jak wzrośnie powyżej 2,82

 

w zuzpełnieniu Cognor

cogg

czyli akcjonariusze muszą coś ze sobą zrobić bo bujanie się bokiem nic nie daje

5 Komentarze do: “Strzelam FOHa (17-marca)”

Kamil

18 marca 2024, godzina: 10:10

Głośny sygnał do zakupu Genxone to pewnie jak przebije poziom 8.50 😉

Jacek Borawski

18 marca 2024, godzina: 10:57
Jacek Borawski

może tak być

michal

18 marca 2024, godzina: 14:28

#genxone Nie za daleko SL?

Jacek Borawski

18 marca 2024, godzina: 20:58
Jacek Borawski

za daleko

Alone_knight

19 marca 2024, godzina: 12:50
Alone_knight

Genxone to to nie to co to toto od debiutu leci w dół ? Jak dla mnie jeszcze … długo nie. Wszyscy obkupieni siedza na stracie, wiec ręka korci wywalić.

Dodaj komentarz:

`

*

Zobacz również

Data: poniedziałek, 8 Lipiec, 2024
Autor: Jacek Borawski

Trend Following – strategia, która jest tuż obok Ciebie

17 lipca we środę po południu zapraszam wszystkich chętnych do mojego królestwa. A w nim dużo na temat strategii Trend Following, Obiecuję dynamiczne 90 minut, trochę wartościowej wiedzy, będą ciekawostki i jak znam życie, spotkanie zostanie okraszone kilkoma opowieściami z giełdowego życia. Mam nadzieję, że będzie fajnie. na mój webinar zapiszesz się wchodząc sekcję po kliknięciu na link poniżej https://noblesecurities.pl/lp2/webinar20240717… A po …

Czytaj cały artykuł
Data: niedziela, 7 Lipiec, 2024
Autor: Jacek Borawski

Strzelam FOHa (7-VII)

  Wig20 Kurs wybił w piątek z pokracznej ale jednak widocznej formacji „diamentu”. Zasięg ruchu o wysokość figury w momencie wybicie 2485. Diament zostanie zanegowany czyt. oszlifowany przez byki podczas ruchu powyżej apexu figury. Byki czuwają w strefie wsparcia 2480-2490.

Czytaj cały artykuł
Data: niedziela, 30 Czerwiec, 2024
Autor: Jacek Borawski

Strzelam FOHa (30-VI)

Wig miesięczny koniec tygodnia, miesiąca, kwartału, półrocza a więc coś ekstra. Ten oscylator (a raczej jego parametry 14/9/5) stworzyłem ponad 20 lat temu do określania stanów ekstremalnego wykupienia lub wyprzedania rynku. Na fotce (u góry) widać stany wykupienia rynku powyżej 93 pkt. i historia pokazuje że potem jest niemiło, oczywiście dla byków. Co zatem było ???

Czytaj cały artykuł